prodej knih přímo od nakladatelství

nakladatelské a vydavatelské služby

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,

velice si vážíme vaší důvěry, že nakupujete zboží u nakladatelství Littera na našem internetovém obchodu a věříme, že budete s našimi službami plně spokojeni. V následujících řádcích se dozvíte podrobnosti o našich Obchodních podmínkách.

Všeobecná ustanovení

Provozovatelem e-shopu littera.cz společnost:
PhDr. Karel Kovařík nakladatelství Littera
Úhledná 52, Brno 621 00
IČ 12424234
DIČ CZ430415418
Výpis z živnostenského rejstříku Magistrát města Brna Živnostenský úřad města Brna
Č.j. ZUMB/6712/2009/Sla/3

Bankovní spojení pro platby v CZK: 288943621/0100 vedený u Komerční banky, a.s.
Mojmírovo nám. 2919/22, 612 00 Brno
IBAN: 1901000000000288943621

Kupující bere na vědomí, že veškeré informace mimo vložených výrobků obsažené na stránkách littera.cz včetně designu stránek tvoří know-how společnosti, jež je duševním vlastnictvím provozovatele. Obsah těchto stránek nelze kopírovat, ani jinak distribuovat.

Způsoby platby

  • Dobírka - při platbách prostřednictvím PPL, nebo České pošty
  • Bankovní převod v ČR - na číslo účtu 288943621/0100 (zboží zasíláme až po obdržení platby), jako variabilní symbol uveďte číslo faktury, jež Vám přijde na Váš e-mail

Dodací podmínky

Zboží dodáváme v co nejkratší možné době od jeho objednání.
V současné době dodáváme zboží pouze v rámci území České republiky.
Pro Slovensko vyřizuje objednávky INFORM knižný velkoobchod Žilina.
Způsoby a ceny dodání:

  • Česká pošta - cena 129 Kč, platba dobírkou
  • Česká pošta - cena 99 Kč, platba předem bankovním převodem na č.ú. 288943621/0100
  • Při objednávce nad 1 000 Kč včetně DPH je dopravné zdarma  (platí pouze pro Českou republiku)

Sleva          

Všichni kdo si objednají nabízené knihy a CD v nakladatelství Littera dostanou 10% slevu z doporučené ceny. Sleva platí pouze na zboží, které není ve výprodeji.
Reklamační řád, Odstoupení od smlouvy
Zákazník je povinen zásilky zkontrolovat při převzetí. Každý zákazník má možnost vrátit zpět celou zásilku, podmínkou je, že musí být úplná, nepoškozená, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím. Může tak učinit v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb., ve znění pozdějších předpisů, bez udání důvodu ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží.

Při odstoupení od smlouvy je zákazníkovi vrácena částka za zakoupené zboží a částka za poštovné směrem k zákazníkovi. Naopak poštovné směrem od zákazníka k nám si zákazník hradí sám. Peníze za zboží budou navráceny po dohodě se zákazníkem bankovním převodem (do 3 dnů po obdržení nepoškozené zásilky) nebo poštovní poukázkou (účtujeme poplatek 40Kč za poštovní poukázku České pošty a.s.).

Zásilka zčásti nebo zcela poškozená dopravou: všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme si zásilku vždy prohlédnout před dopravcem, v případě poškozeného obalu zásilky sepsat s dopravcem protokol o poškození a zásilku nepřebírat.

Záruční podmínky jsou dány příslušnými výrobci. Případné vady, které se vyskytnou v záruční době je nutno reklamovat bez zbytečného odkladu a to osobně na adrese Nakladatelství Littera Úhledná 52, 621 00 Brno, nebo zaslat na zmíněnou adresu poštou. Součástí reklamace je kopie dokladu o nákupu.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi daty je nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše data jsou pro nás vysoce důvěrná, zpracováváme je pouze za účelem vyřízení objednávky a chráníme je před zneužitím. Nejsou poskytována žádným třetím subjektům, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk či dopravu v souvislosti s Vaší objednávkou (bankovními ústavy, dopravce).

Zrušení objednávky ze strany provozovatele

Ceny uvedené v internetovém obchodu littera.cz  jsou vždy uvedeny včetně DPH. Ceny v internetovém obchodu mohou být měněny bez předchozího upozornění. Zrušit objednávku ze strany provozovatele lze pouze v případě, že zboží bylo vyprodáno. V případě, že zboží není dostupné a zákazník již zaplatil převodem, budou mu prostředky odeslány do 3 pracovních dnů z účtu provozovatele. Tato lhůta platí pro zasílání peněz zákazníkům i v jakýchkoli jiných případech.

Kontakty

Veškeré záležitosti k vyřízení adresujete na:
PhDr. Karel Kovařík
tel. / fax: +420 602 583 480, 
e-mail: kovariklittera@seznam.cz

Úhledná 52, 621 00 Brno. Objednávkou zboží na internetovém obchodu littera.cz kupující souhlasí s celými Obchodními podmínkami. Smluvní vztahy mezi zákazníkem a prodávajícím se řídí ustanoveními zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění. Tyto podmínky tvoří závazný obsah všech smluv uzavřených mezi zákazníkem a prodávajícím, jež budou realizované prostřednictvím tohoto internetového obchodu.

© 2015 Littera - PhDr. Karel Kovařík, Úhledná 52 Brno - Nakladatelství a vydavatelství - online prodej knih